Зеленський провів засідання Ставки – вперше у подвійному форматі
3 лютого 2023 – 01:52
Президент України Володимир Зеленський провів у четвер, 2 лютого засідання Ставки, яка відбулася у подвійному форматі, зокрема розглянули намагання росії посилити тиск на Донбасі, забезпечення армії, підготовка кадрів та інше. Про це Володимир Зеленський сказав під час відеозвернення, передає Укрінформ. “Провів сьогодні…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.