Президент Володимир Зеленський у вівторок, 18 квітня, прибув на Полтавщину, де провів нараду щодо безпеки, соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації у регіоні. Про це глава держави заявив у своєму відеозверненні. "Завершуємо цей день у Полтаві. Досить довгий день. І емоційний. Вранці був на Донеччині, в нашій…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.