Зеленський провів "енергетичну" Ставку: говорили про ситуацію від Славутича до Запоріжжя
6 жовтня 2025 – 21:52
Президент Володимир Зеленський провів Ставку верховного головнокомандувача. Головним питанням був захист енергетики. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на вечірнє звернення Зеленського, інформує UAINFO.org . За його словами, на Ставці обговорили захист енергетичних об'єктів. "По ситуації в містах від Славутича до…