Президент Володимир Зеленський провів у понеділок, 6 жовтня, енергетичну Ставку, під час якої заслухав доповіді по розгортанню ППО для захисту енергетичних об'єктів, а також про запити щодо фінансової та інших видів допомоги від громад. Про це глава держави повідомив у Telegram. "Щойно провів Ставку - енергетичну. Про те, що…