Зеленський попередив Лукашенка про наслідки агресії проти України
21 травня, 19:05
Президент Володимир Зеленський під час візиту до Славутича провів нараду щодо захисту півночі України та попередив Білорусь про наслідки агресії. Про це він повідомив у Telegram. Глава держави зазначив, що спілкувався із керівниками громад північних регіонів – Київської та Чернігівської областей. “Дуже важливо підтримати…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.