Президент Володимир Зеленський, перебуваючи в Осло, провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском.
Про це Зеленський повідомив у соцмережі X (Twitter).
Він назвав Туска другом і привітав його з призначенням.
"Привітав мого друга з призначенням на посаду очільника уряду та початком нової сторінки…