Обмін полоненими "всіх на всіх" можливий не тільки після закінчення війни, а й в межах Саміту миру. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час виступу перед прикордонниками в Хмельницькому в середу, 3 травня. "Бажано обміняти всіх на всіх. Всі адекватні країни підтримують цей трек. У нас ідуть обміни, вони ідуть…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.