Про це у середу, 21 січня, повідомив президент Володимир Зеленський в Телеграм після енергетичного селектора.
У Києві близько 4000 будинків досі без тепла, майже 60% столиці – без електрики. Про це у середу, 21 січня, повідомив президент Володимир Зеленський в Телеграм після енергетичного селектора. "Станом на сьогоднішній ранок близько 4000 будинків у Києві досі без тепла, майже 60% столиці – без електрики. За звітами міської влади,…