Зеленський: близько 6 мільйонів абонентів відключені від електрики
1 грудня 2022 – 00:21
КИЇВ. 30 листопада. УНН. Президент України Володимир Зеленський повідомив, що станом на сьогоднішній вечір близько 6 мільйонів абонентів у більшості областей та у Києві відключені від електрики. Про це він сказав у своєму відеозверненні, передає УНН.