Збитків майже на 50 млн грн: правоохоронці викрили схему фіктивного розмінування Миколаївщини
сьогодні, 15:06
Київська міська прокуратура повідомила про підозру шістьом особам, які організували схему привласнення бюджетних коштів під час гуманітарного розмінування сільськогосподарських земель Миколаївщини. Фігуранти безпідставно отримали 49,2 млн грн за роботу, яку ніхто не виконував.