Збитки понад 8,4 млн грн: рейдери привласнили частку харківського підприємства
24 вересня 2025 – 12:08
У Харківській області викрили схему рейдерського захоплення, унаслідок якої зловмисники заволоділи часткою підприємства з іноземними інвестиціями. Сума збитків від їхніх дій становить понад 8,4 мільйона гривень. Про це повідомили в Нацполіції. Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.