Збитки на понад 100 млн грн. Правоохоронці викрили масштабні схеми в медичній сфері
20 березня, 21:49
Прокуратура та Нацполіція викрили незаконне заволодіння бюджетними коштами під час виконання договорів на медичне обслуговування за програмою медичних гарантій. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на Офіс генерального прокурора . За даними слідства, встановлена сума збитків становить 108,3 млн грн. Зазначається, що…