Збитки на 286 млн грн: НАБУ розкрило корупцію у Дніпропетровській ОДА
12 вересня 2024 – 21:40
Детективам Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) спільно з працівниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) вдалося викрити масштабну корупційну схему у дорожній сфері, яку організували вже колишні посадовці Дніпропетровської обласної державної адміністрації.