Збитки довкіллю від удару РФ по нафтобазі в Харкові перевищують 30 млн грн
15 лютого 2024 – 17:15
Російська атака на нафтобазу в Харкові 9 лютого, за попередньою оцінкою фахівців, завдала шкоди довкіллю на понад 30 млн грн. Про це повідомив міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець, пише Інтерфакс-Україна. "Маємо перші орієнтовні підрахунки збитків від забруднення водних об'єктів. Вони становлять…