14 червня у місті буде оголошено день жалоби за загиблими внаслідок злочинної ворожої ракетної атаки, яку здійснили окупанти 12 червня, - повідомив Вілкул. 9 мирних жителів вчора вбив ворог. Підписуйтесь на оперативні новини міста: Telegram Вебсайт Facebook Instagram
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.