Заступники міського голови Костополя висаджували дерева
20 червня 2025 – 19:10
Важливо, що всі висаджені дерева доглядатимуть: передбачено регулярний полив та підживлення саджанців, що дасть змогу молодим деревам швидше вкоренитися та зміцніти», — зазначив Дмитро Гаврилюк.
У міському парку Костополя висадили нові дерева. Про це повідомляють у пресслужбі Костопільської міськради. Як зазначається, вже третій рік поспіль саме ця локація стає місцем висадки молодих саджанців. Днями тут висадили 30 рослин: магнолії, тюльпанове дерево та гортензії. «За останні роки парк став не лише зеленішим, а й…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.