Заступник Кличка пройшов поліграф, ДБР повернуло йому конфісковані під час обшуку гроші
2 жовтня 2024 – 09:44
У рамках розслідування справи про зловживання у сфері перевезень у Києві заступник голови КМДА Костянтин Усов пройшов поліграф. Про це він сам повідомив у Telegram. «Я добровільно пройшов експертизу із застосуванням поліграфа. Питання дуже прямі і чіткі. Брав/не брав? Давав команди чи не давав? Обговорював чи не обговорював?…