Залишені західними інвесторами на окупованій Херсонщині об'єкти загарбники передають місцевим «бізнесменам»
15 листопада 2023 – 15:44
Схоже, що після деокупації «нових регіонів РФ» Україні доведеться здебільшого не відновлювати промисловість, а фактично знову створювати її з нуля. «Уряд» захопленої частини Херсонської області вже зробив все, аби повторити донбаський сценарій.