"Комбінована атака на Київ минулої ночі була найболючішою для обʼєктів критичної інфраструктури столиці", – зазначив мер столиці Віталій Кличко і додав, що міські служби працюють у режимі надзвичайної ситуації.
Нічний комбінований удар російської армії призвів до масштабних руйнувань енергетичної інфраструктури Києва. В результаті у столиці на кілька годин зупинили роботу тепло- та енергомережі, залишивши 500 тисяч споживачів без опалення, світла та водопостачання. Удари по котельнях в столиці Цього разу російська армія…