Через великий натиск російських окупаційних військ українським захисникам довелося відійти з деяких позицій.
У Харківській області тривають важкі бої. Через великий натиск російських окупаційних військ українським захисникам довелося відійти з деяких позицій. Про це у вечері у суботу, 11 травня, повідомляє підрозділ Гострі картузи окремого загону спеціального призначення Омега Національної гвардії України. Зазначається, що о 14-й…