Захисник Попов залишається в Динамо ще на п’ять років
7 січня, 19:24
Центрбек київського Динамо Денис Попов, згідно з повідомленням , розміщеним на офіційному сайті "біло-синіх", залишається у складі команди. Повідомляють, що Попов підписав нову угоду про працевлаштування на тривалий час. Контракт із захисником керівництво клубу підписало на п’ять років. Зауважимо, що термін дії…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.