Наприкінці лютого у різних куточках Закарпаття почали висаджувати картоплю, щоб мати ранній урожай. Про це пише «Карпатський об’єктив». «Я першу картоплю вже висадила. Планую зібрати її у липні і одразу висадити іншу, аби зібрати інший урожай десь у жовтні. Землі в нас небагато, тож кожен виходить із ситуації, як може.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.