Закарпаття: В Ужгороді нагородили випускників-«двохсотбальників»
2 липня 2023 – 13:34
Найвищий результат у 200 балів на національному мульти-предметному тесті показали 22 випускники дев'яти закладів загальної середньої освіти Ужгорода. 18 – із одного предмета та чотири учні – із двох предметів. Міська влада усіх заохотила фінансово: для випускників, які отримали 200 балів із одного предмета, винагорода склала…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.