Закарпатські легкоатлети залишилися без медалей. Наприкінці минулого тижня, 20–22 січня, в Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Читати новину на сайті "Ужгород.net.ua"