Загинули медики, є поранений: росіяни прицільно вдарили по "швидкій" на Харківщині
15 березня, 15:50
Сьогодні зранку російські війська вдарили по автомобілю екстреної медичної допомоги у Харківській області. Загинули двоє медиків, ще один - у важкому стані. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Харківську обласну прокуратуру у Telegram , інформує UAINFO.org За даними прокуратури, 15 березня близько 05:00 військовослужбовці…