Забруднення моря після аварії танкерів "Волгонєфть": під загрозою Одещина
8 січня 2025 – 19:05
Окупаційна влада Криму заявила про масштабування проблеми із забрудненням моря від нафтопродуктів після аварії танкерів "Волгонефть". Мазут невдовзі може досягнути Одеської області.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.