Забрали права на три роки: як покарали водія-п'яницю з Луцька
12 грудня 2022 – 20:11
У Луцьку водій автівки «Мерседес» на три роки стане пішоходом та змушений буде заплатити 34 тисячі гривень штрафу, оскільки вдруге за рік сів за кермо у стані алкогольного сп’яніння. Про це стало відомо з постанови Луцького міськрайонного суду, - пишуть Волинські новини. Водія Петра Г. зупинили на проспекті Перемоги 10 жовтня. Як…