Забагато електрики? Як через рішення уряду в Україні ТКЕ зупиняють уже запущені когенератори
7 квітня, 18:27
Уряд скасував ПСО газу на виробництво електрики (Постанова № 222) та вніс зміни в ПСО газу на виробництво тепла (Постанова № 812 постанова), якою обмежив використання так званого обсягу ІІ (газ для потреб підприємства) виключно на виробництво електроенергії Тобто продавати вироблену електроенергію ТКЕ не можуть.
У рамках реалізації програми Планів стійкості регіонів уряд виділив на це 732,5 млн грн на підключення до мережі 75 вже наявних когенераційних установок у громадах. "За рахунок цих коштів будуть приєднані когенераційні установки, які регіони залучили раніше, зокрема за підтримки міжнародних партнерів. Вони мають працювати для…