За тиждень на Тернопільщині двоє людей померли від COVID-19
1 лютого 2024 – 12:13
На Тернопільщині за тиждень зареєстрували 60 нових випадків захворювання на COVID-19. Це 1,1% від загальної кількості всіх зареєстрованих випадків ГРВІ, та більше від минулого тижня на 5,3% - 60 випадків проти 57.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.