За ніч випустили більше 170 снарядів: окупанти вдарили по Дніпропетровській області
25 вересня 2022 – 09:06
Голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко розповів, що під ворожий удар потрапили три громади Нікопольщини – Червоногригорівська, Нікопольська та Марганецька.
У ніч на 25 вересня російські війська завдали п’ять ударів по Дніпропетровській області. Вкотре обстріляли Нікопольський район. Голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко розповів, що під ворожий удар потрапили три громади Нікопольщини – Червоногригорівська, Нікопольська та Марганецька. Росіяни випустили понад 170…