За екссуддю Верховного Суду Львова внесли заставуЗа ексзаступника голови Верховного суду Богдана Львова, підозрюваного у пособництві привласнення української частини нафтопроводу, внесли заставу 20 млн грн. Суму застави зменшили з понад 300 млн грн. Читати новину на сайті "UNN "