За ексочільницю Хмельницької МСЕК Крупу внесли 20 млн гривень застави
11 вересня 2025 – 19:06
У четвер, 11 вересня за колишню очільницю Хмельницької МСЕК Тетяну Крупу внесли 20 мільйонів гривень застави. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Напередодні прессекретарка Вищого антикорупційного суду Олеся Чемерис повідомила «Бабелю», що 9 вересня сплив 5-денний термін , впродовж якого мали б…