Загалом з початку повномасштабного вторгнення на Донбасі загинули 967 мирних громадян, ще 2368 отримали поранення.
Росія продовжує вбивати цивільних. Минулої доби, 9 жовтня, на Донеччині загинули троє мешканців, ще семеро отримали поранення. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко. "За 9 жовтня росіяни вбили трьох мирних жителів Донбасу: двох у Сіверську та одного в Слов'янську. Ще семеро людей отримали поранення", - написав він…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.