За добу армія РФ пошкодила та знищила чотири об’єкти електропостачання на Миколаївщині
20 жовтня 2022 – 06:18
Протягом доби 19 жовтня збройні сили Російської Федерації частково пошкодили або повністю знищили чотири об’єкти електропостачання на території Миколаївської області
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.