Валерія Рубаняк
пт, 26/06/2026 - 16:13
З російського полону до Украхни повернулися двоє закарпатців – бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький. Нагадаємо, під час обміну…