З російського полону звільнили чотирьох прикарпатців
5 червня, 15:34
Серед них четверо жителів Прикарпаття. Пише Інформатор Івано-Франківськ з покликанням на голову Івано-Франківської ОВА Світлану Онищук.
5 червня з полону до України повернулися 185 бійців. Серед них четверо жителів Прикарпаття. Пише Інформатор Івано-Франківськ з покликанням на голову Івано-Франківської ОВА Світлану Онищук. Звільненими з полону прикарпатцями є Мирон Борсукевич, Микола Гошій, Руслан Костюк та Любомир Паньків. Читати також: З полону повернулися…