З російського полону додому повернуся фанат «Динамо»
14 вересня 2024 – 15:27
Сьогодні, 14 вересня, в результаті обміну полонених додому повернувся фанат «Динамо» Дмитро (позивний «Тєлєк»). Про це інформує телеграм-канал ультрас «Динамо» . «Вітаємо всіх рідних та близьких Героя. Чекаємо на повернення додому всіх інших полонених, в тому числі і представників нашого руху», – йдеться у повідомленні.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.