Сьогодні, 7 жовтня, з одеських портів вийшли три судна з українським зерном та вирушили до країн Африки, Азії та Європи. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України. З порту Чорноморськ вийшов балкер NEW ISLAND із 30 тис. тонн пшениці для Ефіопії. Повідомляється, що це зерно було зафрахтоване Всесвітньою продовольчою…