Додому повернулися військові, які перебували у полоні з перших днів повномасштабного вторгнення, а також ті, кого вважали зниклими безвісти.
12 червня відбувся другий етап повернення важкопоранених і важкохворих воїнів у рамках домовленостей у Стамбулі. Додому повернулися військові, які перебували у полоні з перших днів повномасштабного вторгнення, а також ті, кого вважали зниклими безвісти. Нарешті вдома воїни нашої армії, нацгвардійці та прикордонники. Усі…