З початку окупації росіяни пропустили через блокпост у Василівці близько 300 тисяч людей
19 грудня 2022 – 16:56
Через пропускний пункт у Василівці на Запоріжжі із тимчасово окупованих територій за весь час виїхали близько 300 тисяч людей, але наразі російські загарбники не випускають через нього практично нікого.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.