З Григорівки та Біленького правоохоронці вивезли ще 7 людей
28 березня, 12:04
В пʼятницю, 27 березня, правоохоронці евакуювали із села Біленьке та Григорівка ще семеро місцевих мешканців. Як повідомили в ГУНП Запорізької області, в більш безпечні місця виїхали 3 чоловіків, 3 жінок та дитина. Поліція закликає громадян евакуюватися з прифронтових населених пунктів до більш безпечних місць. «Будьте вкрай…