З допомогою шведсько-українського проєкту у Володимирі вдосконалюватимуть шкільну мережу
15 вересня 2022 – 14:41
У Володимирській міській раді 13 вересня відбулося підписання меморандуму між Володимир-Волинською міською територіальною громадою та представниками шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні».
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.