Взято під варту мешканця Охтирки, який кинув гранату під ноги правоохоронцям – прокуратура
13 травня, 10:07
Рішенням суду взято під варту мешканця Охтирки (Сумська обл.), що 10 травня під час перемовин кинув гранату під ноги працівникам поліції, троє з них зазнали поранень, також постраждав ще один цивільний та сам правопорушник, повідомила обласна прокуратура.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.