“Ввечері агресор продовжував атакувати Нікопольщину. Бив по райцентру,….
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. “Ввечері агресор продовжував атакувати Нікопольщину. Бив по райцентру, Марганецькій та Червоногригорівській громадах. Поцілив артилерією і дронами-камікадзе. Пошкоджені 2 приватні будинки. Загиблих й постраждалих немає. Після цього ворог вгамувався. Ніч в районі минула без…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.