Вважали зниклими безвісти: на Хмельниччині попрощалися з трьома військовими
26 березня, 20:30
На Хмельниччині провели в останню дорогу трьох захисників, яких тривалий час вважали зниклими безвісти. Після місяців і навіть років очікування родини отримали підтвердження загибелі військових. У Шепетівці попрощалися з Дмитром Ланчуком і Денисом Лебедєвим, а у Волочиській громаді — з Юрієм Нуякшиним.