Все частішими стають викрадення співробітників Запорізької АЕС
6 лютого 2023 – 03:01
В Енергодарі все частішими стають викрадення працівників Запорізької АЕС, які відмовляються співпрацювати з росіянами. Про це заявив мер Енергодару Дмитро Орлов в ефірі національного телемарафону. [see_also ids="528567"] "За останній тиждень почастішали випадки викрадень працівників атомної станції, які не погоджуються підписувати…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.