У липні ворскляни зустрінуться у товариському поєдинку з СК «Полтава» та ФК «Олександрія».«Ворскла» зіграє два матчі в закритому режимі.Про це повідомили на сторінці футбольного клубу, передає Полтавська хвиля Читати новину на сайті "Кременчуцька Газета"