Російські військові увечері в п’ятницю, 23 лютого, вдарили БПЛА по житловому будинку в Одесі, внаслідок чого він загорівся. Троє людей перебувають у тяжкому стані. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер. Він розповів, що росіяни вже другу ніч поспіль б'ють по Одеській області ударними безпілотниками. "В результаті…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.