Енергетики вже працюють над відновленням. Дякуємо фахівцям за їхню оперативну та….
У результаті частина споживачів у Сумському районі залишилася без електропостачання. Енергетики вже працюють над відновленням. Дякуємо фахівцям за їхню оперативну та злагоджену роботу, повідомили в ОВА. Два вибухи, які сьогодні пролунали в місті, — це були удари ворожих безпілотників по об’єктах цивільної інфраструктури.…