Учора, 22 серпня, ввечері та у ніч на 23-тє противник двічі атакував Нікополь: спочатку з безпілотника, а вже після опівночі — з важкої артилерії. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. Людей не зачепило. Чи завдали російські снаряди збитків — нині уточнюється. У решті районів Дніпропетровщини…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.